Sofistike Şıklık

Mitolojik kahramanların hayranlık uyandıran büstleri mumlarda hayat buldu! Dekorasyonda sofistike bir etki yaratan büst formundaki mumlar şıklıkları ve mistik hikayeleriyle kendine hayran bırakıyor.


Evet biliyoruz insan yakmaya kıyamıyor, ama bu mumlar dekorasyonun başrolünde yer almayı fazlasıyla hakediyor. Tarzınız ne olursa olsun, kolayca uyum sağlayan zamansız parçalarla evinizin stilini yükseltmek düşündüğünüzden çok daha kolay!

Modellerimiz ve hikayelerine kısaca bir göz atalım, bakarsınız evinizin havasını değiştirecek o büst çok yakınınızdadır!🖤Zeus


Gökyüzü, şimşek, yağmur ve adalet tanrısı... Yunan mitolojisinin en güçlü tanrısı olan Zeus, aynı zamanda tanrıların ve tüm insanların da babası olarak kabul edilir. 💪 Hera ile evli olan Zeus'un en bilinen özelliklerinden biri de çapkınlığı! Olimpos Dağı'nın ve tanrıların kralı Zeus, dekorasyondaki güçlü duruşuyla da yaşam alanlarımıza cazibe katmayı başarıyor.
Venüs


Roma mitolojisinde aşk ve güzellik tanrıçası olarak bilinen Venüs'ün Yunan mitolojisindeki ismi Aphrodite'tir. Ağaçlardan mersin, kuşlardan güvercin ve serçe, çiçeklerden de gül Aphrodite'e adanmıştır; aynı zamanda güzelliğin ve estetiğin simgesidir. Güzel ve asil duruşuyla dekorasyonda stil sahibi bir tavır takındığı da kuşkusuz!


Hera


Yunan mitolojisinin en güçlü ve cesur kadınıyla tanışın!🌾Zeus'un hem kız kardeşi hem de eşi olan Hera; Olimpos tanrı ve tanrıçalarının kraliçesi ve aynı zamanda tüm kadınların da koruyucusu! Güzelliğiyle baş döndüren tanrıça, dekorasyona da estetik bir görünüm katıyor.


Hermes


Zeus ve Maia'nın oğlu olan Hermes'in Roma mitolojisindeki ismi Merkür. Zeus'un habercisi olan Hermes, aynı zamanda tanrıların en özgünü, en renklisi ve en hızlısı. Kafasında Petasos isimli çoban başlığı, elinde Caduceus adındaki büyülü altın değneği ve ayaklarındaki kanatlı sandaletleriyle tasvir edilir. Dekorasyona da samimi ve minimal bir etki kattığı şüphesiz.
Apollo


Artemis'in ikiz kardeşi, Zeus ve Leto'nun oğlu... Sanat, müzik, doğruluk, kehanet ve şifa tanrısı olarak bilinen Apollo, aynı zamanda İlyada'da okçu tanrı olarak kabul ediliyor🏹 Karizmatik duruşuyla da dekorasyonun en havalı detayı.

326 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

300 TL ve üzeri ücretsiz kargo!