Samimiyetin Dozunu Artırıyoruz

Yaşam alanında ufak dokunuşlarla büyük etkiler yaratmak isteyenleri bu tarafa alalım, çünkü 'Dekorasyonda estetik, bir o kadar da samimi bir ambiyans nasıl yaratılır?' sorusunun cevabını veriyoruz... Hazırlasanız başlayalım!

Evinizi tam da zevkinize uygun bir hale getirmek gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil. Hatta tam tersi uygulaması basit ve ekonomik birkaç dokunuşla çok kolay diyebiliriz! Biz önerilerimizi paylaşalım, siz de kendi zevkinize göre uyarlayın.


Renklerle oynayın

Renkler ve zevkler tartışılmaz! Kendi renk skalanızı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Sakin ve dingin bir atmosfer yaratmak isterseniz pastel tonları tercih edebilirsiniz. Cesur ve hareketli bir ortam için ise canlı renklerle yola çıkabilirsiniz.


Desenlerin gücünden yararlanın

Desenler dekorasyona dinamizm katmak için ideal. Az ya da çok diye bir kriter yok, ne kadar desene yer vermek istediğiniz size kalmış. Bizim tavsiyemiz; göz yormayacak derecede, bakmaktan sıkılmayacağınız modern desenlerle evinize hareket katmanız.


Duvarda yer açın

Sanat ve sanata dair her şey dekorasyonun başrolünde olmayı hakediyor. Evinizde sıklıkla göz göze geldiğiniz duvarlara dekorasyonunuzun tarzına uygun olan tabloları seçip eklediğinizde küçük bir dokunuşun nasıl büyük etki yarattığını kolayca görebilirsiniz.


Evinizin enerjisini tazeleyin

Pozitif ve dingin bir ortam için palo santolar, tütsüler ve mumlar doğru tercih. Size kendinizi iyi hissettirirken ortama da samimi bir etki katıyorlar.


Kendi bahçenizi yaratın

Bahçeli bir eve sahip olmak hepimizin hayali. Ama bahçeniz yoksa üzülmeyin. Dev yapraklı bitkiler, rengarenk çiçekler ve tarzınıza uygun birkaç tane saksı evin içinde kendi küçük bahçenizi yaratmak için güzel bir adım.


Kitaplardan ilham alın

Kitaplar her zaman kitaplıkta sıralı durmak zorunda değil. Özellikle de 'coffee table book' olarak bilinen kalın ciltli kitaplar, orta sehpanın üzerinde birkaç dekoratifle bir araya geldiğinde modern ve cool bir etki yaratıyor.


117 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

300 TL ve üzeri ücretsiz kargo!