Yeni Yıl Yeni Umutlar

2019 kapıda, ha geldi ha gelecek derken hepimizin içini heyecan kaplamaya başladı bile! Tabii bu heyecanın yaşam alanlarımızdaki yansımasını da unutmamak lazım. İşte tam da bu yüzden yeni yılın olmazsa olmazlarını yeniden hatırlayalım istedik!

Şıkır şıkır yılbaşı ağacı...


Yılbaşı deyince herkesin aklına ilk ne geliyor? Tabii ki de 'yılbaşı ağacı'! Parıltılı toplar, kıpır kıpır ışıklar, kırmızı rengin ağırlıklı olduğu birbirinden şık aksesuarlar... Altına da hediyeleri yerleştirdiyseniz, şöyle bir kaç adım geriye çekilip bu harika görüntüye bakabilirsiniz. Yeni yılın heyecanını ve ruhunu daha iyi yansıtan başka bir şey olamaz di mi?

Lezzetli mi lezzetli kurabiyeler...


Kurabiye yapmanın zamanı yoktur ama yılbaşı yaklaşırken kurabiyesiz ev de olmaz! Zencefilli, tarçınlı, parça çikolatalı, elmalı derken liste böyle uzar gider. Aslında 'kurabiyenin en makbulü hangisidir?' diye sorarsanız, siz nasıl isterseniz öyle olanıdır.

Daha fırındayken kokusuyla eve yaşam hissi katan kurabiyeler, yeni yıla doğru daha da güzel!


Kağıdı kalemi hazırlayın...


İyisiyle kötüsüyle koca bir yılı geride bırakırken, yeni yıl beraberinde yeni umutları da hayatımıza taşıyor. Vakit geldi, listenizi hazırlamaya başlayın; belki de bu sene sizin senenizdir, ne dersiniz?


En samimi detay...


Dekorasyonda sıcacık bir ambiyans yaratan mumlar aynı zamanda enerjileri sayesinde de etrafındakilere mutluluk veriyor!

Yeni yıla girerken pozitif düşüncelerinizi, enerjinizi, dileklerinizi ve yaşam alanınızın şıklığını tamamlayacak mumları yakmayı sakın unutmayın.

Evinizin stili ne olursa olsun size hitap eden mumu bulmanız çok kolay. Sizin için seçtiklerimize mutlaka göz atın.

123 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

300 TL ve üzeri ücretsiz kargo!